Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Klaipėdos apygardos teismas
lt
En

Naujienos

Tarptautinio projekto „Tu esi ne vienas“ paroda teismo vitrinoje

Tarptautinio projekto „Tu esi ne vienas“ paroda teismo vitrinoje 11
2022-05-10

2020-aisiais karantino metu keletas Suomijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos mokyklų susibūrė bendrai kūrybinei veiklai, norėdamos savo mokinius įtraukti į tarpusavio bendravimą per kūrybą. Projekto dalyviai piešė save, savo išgyvenimus, namų aplinką ir siuntė piešinius draugams į kitas šalis.

Projekto iniciatorius menininkas iš Latvijos Vilnis Heinrihsons – tapytojas ir dailės pedagogas, tarptautinių vaikų dailės parodų organizatorius – teigia, kad bendravimas yra svarbi gyvenimo dalis, o bendravimo formos priklauso nuo aplinkybių. Pasak menininko, „visais laikais žmonės siuntė vienas kitam žinutes, pasakodavo apie įvykius, įprastus ir neįprastus dalykus, išsakydavo jausmus, mintis, įžvalgas, perduodavo liudijimus, pasakodavo apie sapnus ir fantazijas“. Projekto iniciatorius džiaugiasi, kad šiandien taip pat turime galimybę vizualiojo meno kalba sukurti unikalią savo istoriją, piešiniais „papasakoti“ apie kasdienybę, džiaugsmus, sunkumus, apie neįprastą laiką, apie svajones, pasiekimus ir nesėkmes, apie save, artimuosius ir draugus.

Projektu siekta sukurti bendrą Rygos, Tartu, Klaipėdos ir Espo jaunųjų gyventojų dienoraštį, parašyti laišką pasauliui, kad pamatytume, kaip skirtingai ir panašiai gyvename. Projekte dalyvavo Rygos, Tartu, Espoo meno mokyklos ir jų mokytojai, Klaipėdos Vydūno gimnazija ir Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras su mokytoja Saule Želnyte.

Parodą Klaipėdos apygardos teismo vitrinoje, esančioje Herkaus Manto, S. Daukanto ir Ligoninės gatvių sankirtoje, apžiūrėti galima iki birželio mėn. pradžios!

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Komentarai

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Asmenų aptarnavimo teisme anketa  

Anketa

Teismo darbo laikas

I–IV  8.00–17.00
V      8.00–15.45

Dokumentų priėmimo laikas

I–IV  7.30–17.00
V      8.00–15.45

Pietų pertrauka
12.00–12.45

 

Informacija apie bylas

Baudžiamųjų bylų skyriaus Raštinės biuras
tel. (8 46) 39 09 85

Civilinių bylų skyriaus Raštinės biuras
tel. (8 46) 39 09 86

Informacija žiniasklaidai Dovilė Saulėnienė
tel. (8 46) 39 09 83, mob. 8 676 85940

Naujienų prenumerata